Vaata päevakava!
Registreerimine on
lõppenud, nimekiri
Väljasõit kl 10.15 Viljandi
bussijaamast ERGO juurest,
tagasi kodulinnas 22.45.
Oli vahva päev.
Viljandimaa tõmbab peo
käima ja käiab lõpuni ....
tänu neile, kes olid!
Pildilink siin
Mõnusaid lõpetamisi ja puhkuse algamist!
Rita Kadaja - VHL juht


